Friday, 18 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Kodak IM5"

Etiketa: Kodak IM5

Kodak ka lansuar smartphone-in e tyre të parë në eventin CES 2015, Kodak IM5, që është një smartphone Android me ekran 5-inç dhe definicion...