Sunday, 20 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Phablet"

Etiketa: Phablet

iPhone 6S Plus me ekran 5.5-inç po kritikohet nga shumë përdorues se është tepër i madh për përdorim me një dorë. Duhet të pranojmë se...

Më herët kemi dëgjuar thashetheme se LG është duke punuar në dy versione të smartphone-it të tyre LG G4. Këto versione përfshijnë, njëri model vjen me lapsin...

Kompania kineze Meizu ka zgjeruar portofolin e tyre me një smartphone/phablet të ri, duke lansuar kështu modelin Meizu M1 Note i cili ofron specifika të...

Samsung Galaxy Note Edge ka filluar të shitet në shtetin e Samsung-un pra Korenë e Jugut, smartphone i ri është paralajmëruar të nisë shitjet së shpejti...

Blerësit amerikanë do të “vuajnë” teksa do të shikojnë çmimin e phablet-it Samsung Galaxy Note Edge. Phablet-i doli në treg në Japoni 2 javë...

Të gjitha thashetheme për phablet-in ZTE Nubia X6 marrin fund, sepse tani më ky model është zytrazizuar.ZTE Nubia X6 vjen me një ekran të...

Sipas një raporti të ri të postuar në uebfaqen kineze Sina Weibo, Motorola po përgatitet që gjatë këtij viti të lansoj një phablet. Ky burim...

Boost Mobile ka lansuar zyrtarisht phablet-in e tyre Boost Max dhe është në dispozicion për shitje online për 299.99 $.Boost Max është një kopje...

Xperia Z Ultra ishte lansuar vitin e kaluar si një phablet 6.4 inç, por këtij super smartphone-i të madh tani i bashkangjitet një model...

HP ditën e djeshme ka njoftuar për dy pajisje të reja Android. HP Slate6 VoiceTab dhe Slate7 VoiceTab që pritet të të fillojnë lançimin...

Lenovo ka njoftuar për dy smartphone të ri që përfshinë phabletin S930 dhe modelin S650. Të dy modelet posedojnë ndërfaqen e përdoruesit (UI) nga...

Xolo sot njoftoi për phablet-in e ri Q2000, një phablet i rangut të mesëm. Phablet-it Xolo Q2000 është edhe një pajisje tjetër Android i...