Wednesday, 16 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Tablet"

Etiketa: Tablet

Si pjesë e përditësimeve mujore të muajit Prill, përdoruesit e smartphone-ve Pixel dhe Nexus morën një surprizë. Google ka publikuar versionin Android 7.1.2 Nougat së...

Përderisa BlackBerry po tenton të ringjallet si një kompani softueri, kjo nuk e ka penguar kompaninë të vendos emrin e saj në smartphone Android të...

Huawei ka prezantuar pajisjen e re Huawei MateBook, një në dy tablet-Windows hibrid dhe laptop, që posedon ekranin LCD 12 inç.Ekrani i këtij tableti/laptop u ofron përdoruesve...

Microsoft ende nuk e ka lansuar mini-tabletin Surface të shumë përfolur, për të cilin kompania shumë herë ishte gati ta lansoj. Tani është shfaqur...

Kur zgjedhim një smartphone apo tabletë, gjithmonë pyesim për madhësinë e ekranit dhe rezolucionin e tij. Megjithatë, cilësia e ekranit është ajo që ne duhet...

Tableti Microsoft Surface Book u lansua në fillim të këtij muaji, çmimet për pajisjen fillojnë nga 1499$ (ose 1323€), por nëse dëshironi të merrni modelin më...

Vodafone si duket ka vendosur të sponsorizoj një numër të pajisjeve të reja ku ketë e konfirmon edhe lansimi i një tableti të ri...

Microsoft sot njoftoi për lansimin e tabletit Microsoft Surface 3 i cili do të ketë çmimin rreth 499$.Microsoft Surface 3 tabletë vjen me versionin...

Samsung ka pasur një punë të vështirë për pasardhësit të tabletit premium Tab Galaxy S duo, dhe si duket tani Samsung ka gjetur një...

BlackBerry nuk ka pasur shumë fat në tregun e tabletve. Ajo deri më tani ka lansuar vetëm një tablet të quajtur PlayBook, ku lirishtë mund...

Në ngjarjen MWC 2015, e cila aktualisht është duke u mbajtur në Barcelonë, Lenovo ka prezantuar tabletin e ri Lenovo Miix 300 me platformën...

Samsung pritet të lanson disa tableta të ri më vonë gjatë këtij viti, të cilat me siguri do të prezanton në Kongresin Botëror të...