Sunday, 20 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "LCD"

Etiketa: LCD

Se fundmi kemi dëgjuar shumë lajme dhe thashetheme rreth Sony PlayStation 4. Mirëpo të thënat e fundit janë rreth kontrollorit të PlayStation 4.Sipas burimeve...