Tuesday, 22 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Lenovo N20 Chromebook"

Etiketa: Lenovo N20 Chromebook

Lenovo ka prezantuar dy laptop të ri Chromebook që pritet të fillojnë shitjen nga muaji i ardhshëm, duke përfshirë modelet N20 dhe N20p, dy...