Monday, 21 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Lenovo N20p Chromebook"

Etiketa: Lenovo N20p Chromebook

Lenovo ka prezantuar dy laptop të ri Chromebook që pritet të fillojnë shitjen nga muaji i ardhshëm, duke përfshirë modelet N20 dhe N20p, dy...