Sunday, 20 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Lenovo P90"

Etiketa: Lenovo P90

Lenovo gjithashtu ka njoftuar për dy smartphone të ri që tanimë ka futur në portofolin e tyre, Vibe X2 Pro dhe P90.Lenovo Vibe X2...