Wednesday, 23 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Lenovo Vibe K4 Note"

Etiketa: Lenovo Vibe K4 Note

Lenovo prezantoi pajisjen e re Vibe K4 Note i dedikuar për tregun indian. Pajisja pritet të ketë çmimin rreth 180$ dhe do të jenë...