Wednesday, 23 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Lenovo Vibe X2 Pro"

Etiketa: Lenovo Vibe X2 Pro

Lenovo gjithashtu ka njoftuar për dy smartphone të ri që tanimë ka futur në portofolin e tyre, Vibe X2 Pro dhe P90.Lenovo Vibe X2...