Tuesday, 22 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Lenovo Yoga"

Etiketa: Lenovo Yoga

Lenovo ka prezantuar tablet të ri Yoga me platformën Android që vijnë në 8 dhe 10 inç. Kompania kineze për ketë ka njoftuar në...