Monday, 21 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "LG G Vista"

Etiketa: LG G Vista

Smartphone-i LG G Vista pritet të lansohet në Verizon Wireless dhe tani më janë shfaqur disa nga specifikat kryesore për pajisjen.LG G Vista pritet...