Wednesday, 23 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "LG G2"

Etiketa: LG G2

Ka qenë një kohë e gjatë që kur kemi parë një telefon të mençur (smartphone) të kualitetit të lartë të prodhuar nga LG. Kjo...

Dje gjatë ditës kemi parë gjersa kompani të mëdha si Samsung, Sony, LG, ZTE, etj kanë prezantuar produktet dhe të arriturat e tyre në teknologji...

Nëse ju kujtohet LG G2 është prezantuar vitin e kaluar në muajin Gusht. Është një model i smartphone-it nga LG që vjen me platformën...

Pak orë më parë kompania LG ka publikuar edhe një video tjetër të LG G2 permes së cilës LG përpiqet që ti bëj promovim...

Vetëm edhe 1 orë na ndan nga eventi promovues i LG-së në të cilin pritet të publikohet smartphone-i më i ri LG, G2. Sipas disa...

LG po përgatitet të prezantoj smartphone-in e përfolur Optimus G2 në një ngjarje të veçantë në qytetin e New York-ut nga fillim të muajit...

LG po përgatitet për një ngjarje në qytetin e New York-ut më 7 Gusht dhe për ketë ngjarje ajo ka publikuar një video paralajmëruese...