Wednesday, 23 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "LG G5"

Etiketa: LG G5

Smartphone i ri LG G5 tanimë është lansuar zyrtarisht dhe janë prezantuar të gjitha detajet e këtij smartphone-i Android nga LG, ky model është...