Friday, 18 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "LG Optimus L5 II me dual-SIM"

Etiketa: LG Optimus L5 II me dual-SIM

LG zbuloi serine Optimus L II në “Mobile World Congress 2013” muajin e kaluar. Optimus L7 II dhe L3 II janë disa nga produktet...