Tuesday, 22 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "LG Optimus"

Etiketa: LG Optimus

LG ka shtuar një tjetër smartphone të ri me Android në serinë e tyre Optimus, LG Optimus GJ që është rezistent ndaj ujit dhe...