Monday, 21 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "LG U560"

Etiketa: LG U560

Me ndihmën e kësaj bukuroshes në foto, LG ka shpalosur një Ultrabook (laptop i hollë dhe i lehtë) U560, 15.6 inç me Windows 8.Ky...