Sunday, 20 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Lumia 1020"

Etiketa: Lumia 1020

Në heshtje por me plotë kujdes, Microsoft ka publikuar edhe një tjetër reklamë të shkëlqyer për smartphone-in e tyre të ri Lumia, përderisa me...

Nokia tanimë zyrtarisht lansoj smartphone-in Lumia 1020 të koduar dhe përfolur më parë si Nokia EOS.Kemi parë tashmë disa nga fotot që janë publikuar online...