Wednesday, 23 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Lumia 830 Gold"

Etiketa: Lumia 830 Gold

Microsoft sapo ka njoftuar për lansimin e dy versioneve të veçanta nga ari të modeleve të saja ekzistuese, Lumia 930 dhe Lumia 830.Këto versione...