Sunday, 20 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Lumia 930 gold"

Etiketa: Lumia 930 gold

Microsoft sapo ka njoftuar për lansimin e dy versioneve të veçanta nga ari të modeleve të saja ekzistuese, Lumia 930 dhe Lumia 830.Këto versione...