Thursday, 17 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Lumia 940"

Etiketa: Lumia 940

Microsoft pritet të lanson modelin Lumia 940 më vonë gjatë këtij viti dhe bazuar në thashetheme, ky model pritet të ketë specifika harduerike mbresëlënëse,...