Monday, 21 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "MacBook Air 13 inç"

Etiketa: MacBook Air 13 inç

Apple ka përditësuar të dy modele MacBook Air 11 inç dhe MacBook Air 13 inç me procesor më të shpejtë nga Intel Core Haswell...