Sunday, 20 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Malware"

Etiketa: Malware

Është pritur që të ndodhë herët a vonë. Kjo vërteton se nuk ka platformë që është imune ndaj sulmeve të hakerëve dhe përjashtim nuk...

Kaspersky Lab ka zbuluar nje program keqbërës jashtzakonisht të sofistikuar i cili përdoret aktivisht si armë kibernetike për të sulmuar entitete në disa shtete....