Wednesday, 23 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Merrifield"

Etiketa: Merrifield

Intel gjatë një prezantimi në MWC 2014 në Barcelonë ka njoftuar për dy procesorë të ri 64-bit të dizajnuar për smarthphone dhe tablet Android. Procesorët...