Wednesday, 23 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Micromax"

Etiketa: Micromax

Micromax ka lansuar smartphone-in e tyre të parë me ndërfaqen CyanogenMod dhe quhet Micromax Yureka. Ky smartphone u lansua në Indi dhe do të shitet me...