Friday, 18 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Microsoft BUILD Developer"

Etiketa: Microsoft BUILD Developer

Biletat për konferencën Microsoft Build Developer 2014 dolën në shitje dje dhe kompania ka arritur t'i shes të gjitha brenda ditës së parë. Microsoft Build Developer 2014 zhvillohet...