Friday, 18 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Microsoft Outlook"

Etiketa: Microsoft Outlook

Disa javë më parë Microsoft ka lancuar aplikacionin për mail-a Outlook. Aplikacioni është në dispozicion për platformat iOS dhe Android dhe duket të jetë goxha i...