Monday, 21 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Microsoft Surface"

Etiketa: Microsoft Surface

Një thashetheme mjaft interesante ka dalë në lidhje me biznesin e tabletve Microsoft Surface. Si duket kompania nuk është shumë e interesuar në lidhje me...

Sipas një raporti të fundit nga The Verge, Microsoft në një ngjarje të organizuar javën e ardhshme prtiet të njoftojë për dy tablet të ri,...

Microsoft ka lëshuar ftesa për datën 20 Maj, duke i ftuar gazetarët në një "mbledhje të vogël" për të festuar tabletin e tyre Microsoft...

Thashethemet rreth gjeneratës së ardhshme të tabletit Microsoft Surface janë shfaqur nëpër internet që një kohë të gjatë dhe sipas uljes së çmimeve kohën...

Tableti Microsoft Surface ka bërë debutimin i tij në Tetor të vitit 2012. Video dhe fotot që kemi paraqitur më poshtë janë pikërishtë për...

Microsoft ka shfaqur disa detaje të reja rreth përditësimit të Windows-it të tyre Windows 8.1, kompania ka lëshuar edhe një video që tregon disa...