Sunday, 20 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Microsoft Windows 8.1"

Etiketa: Microsoft Windows 8.1

Duke u bazuar në laptopin paraardhës të linjës së laptopëve për lojëra, Gigabyte ka lajmëruar se do të nxjerrë në treg versionin e dytë...

Pas shumë spekulimeve se kur do të filloj Microsoft me përditësimin e ri Windows, ata kanë konfirmuar sot se data e lansimit e Windows...

Microsoft zyrtarisht ka bërë publike pamjen paraprake (Preview) për versionin e ri të Windows-it, Windows 8.1 Preview, dhe nga sot është në dispozicion për tu...