Thursday, 17 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Microsoft Xbox One"

Etiketa: Microsoft Xbox One

Nëse ende nuk e keni përdorur Coratanan në Xbox One, Microsift do të dëshironte që ta provoni.Si pjesë e Xbox One creators update, asistuesi...

Kompania Microsoft ka vendos t'i mbaj të fshehura detajet e shitjeve të saj për konsolën Xbox One, edhe pse sipas Mary Jo Foley nga...

Nëntor 2013 ishte muaji kur fansat e lojërave në mbarë botën ishin duke pritur me padurim lansimin e Sony PlayStation 4 dhe Microsoft Xbox One....