Wednesday, 23 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Minecraft Pocket Edition"

Etiketa: Minecraft Pocket Edition

Minecraft po fiton dhe po bëhet shumë e popullarizuar. Janë bërë gati pesë vjet që kur zhvilluesit kishin lansuar ketë lojë në publikë dhe...