Monday, 21 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Model B+"

Etiketa: Model B+

Pas suksesit me versionin origjinal të mini kompjuterit Raspberry Pi Model B, fondacioni Raspberry këtë javë ka prezantuar dhe lansuar modelin e radhës Raspberry Pi Model B+....