Thursday, 24 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Motorola Droid Turbo"

Etiketa: Motorola Droid Turbo

Operatori Verizon gjatë një konferencë për shtyp dje në qytetin e New York-ut ka njoftuar për smartphone-in e ri dhe shumë të fuqishëm Motorola...