Thursday, 24 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "MWC 2016"

Etiketa: MWC 2016

Pas shumë para-reklamave që disa muaj që i ka bërë Xiaomi për smartphone-in e tyre të ardhshëm Mi 5, sot në ngjarjen MWC 2016 kompania...

Huawei ka prezantuar pajisjen e re Huawei MateBook, një në dy tablet-Windows hibrid dhe laptop, që posedon ekranin LCD 12 inç.Ekrani i këtij tableti/laptop u ofron përdoruesve...

Bashkë me smartphone-t e ri të LG-së, kompania ka sjellë edhe disa pajisje shtesë të tjera, të quajtura si LG Friends.Më poshtë janë gjashtë...

Përveç lansimit të Samsung Galaxy S7 dhe S7 Edge, kompania në Kongresin Botëror për pajisje Mobile gjithashtu ka lansuar kamerën e re Samsung Gear 360.https://youtu.be/Cd62Hwg9Vz4Samsung Gear...

Kompania ZTE gjatë javës ka prezantuar mini projektorin e tyre të ri Android, i cili vjen në formën Spro Plus, është i pajisur me...

Samsung Galaxy S7 dhe Galaxy S7 Edge tanimë janë zyrtarizuar dhe i kemi të gjitha detajet e smartphone-ve më të fundit nga kompania Samsung.Pra,...

Smartphone i ri LG G5 tanimë është lansuar zyrtarisht dhe janë prezantuar të gjitha detajet e këtij smartphone-i Android nga LG, ky model është...