Wednesday, 23 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Nexus Phone"

Etiketa: Nexus Phone

Thashëthemet e fundit janë që brenda një apo dy muajve të ardhshëm ne do të shohim një smartphone Nexus, si dhe përditësimin (update) për...