Thursday, 17 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Nikon D4"

Etiketa: Nikon D4

CES 2014 hapet nga dita e nesërme dhe aty pritet të shohim shumë pajisje të reja që do të debutojnë në këtë ngjarje. Ne presim...