Thursday, 17 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Nokia 130"

Etiketa: Nokia 130

Microsoft njoftoi se në fund të këtij tremujori do të lanson në treg modelin e ri Nokia 130 në dy versione me një dhe...