Monday, 21 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Nokia 505"

Etiketa: Nokia 505

Nokia ka lansuar smartphone-in e fundit të saj me specifika të ulëta që quhet Nokia Lumia 505, dhe është i ngjashëm me versionin Lumia...