Thursday, 24 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Nokia Lumia 635"

Etiketa: Nokia Lumia 635

Nokia përveç zyrtarizimit të modelit Lumia 930, ka prezantuar edhe dy smartphone të tjerë, Lumia 630 dhe Lumia 635. Të dy modelet janë  me Windows...