Saturday, 19 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Nokia Lumia 928"

Etiketa: Nokia Lumia 928

Nokia ka lansuar një video në të cilën shihet një smartphone i ri që ka dukjen e një pajisje të veshur me alumin. Është...

Nokia Lumia 928, i cili pritet të jetë një smartphone ekskluziv për Verizon Wireless, gjatë dy javëve të shkuara është përfolur shumë. Ai pritet të ketë...

Seria e smartphone-ve Nokia Lumia janë si rezultat i marrëveshjes miliona dollarësh në mes të prodhuesit finlandez Nokia dhe Microsoft. Kompania Nokia sistemin e...