Sunday, 20 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Nokia Lumia 929"

Etiketa: Nokia Lumia 929

Verizon dhe Nokia pritet që së shpejti të njoftojnë për smartphone-in Nokia Lumia Icon ose ndryshe Lumia 929. Imazhet të këtij smartphone-i kanë rrjedhur...