Saturday, 19 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Nokia Lumia Icon"

Etiketa: Nokia Lumia Icon

Verizon dhe Nokia pritet që së shpejti të njoftojnë për smartphone-in Nokia Lumia Icon ose ndryshe Lumia 929. Imazhet të këtij smartphone-i kanë rrjedhur...