Saturday, 19 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Nougat"

Etiketa: Nougat

Si pjesë e përditësimeve mujore të muajit Prill, përdoruesit e smartphone-ve Pixel dhe Nexus morën një surprizë. Google ka publikuar versionin Android 7.1.2 Nougat së...