Sunday, 20 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Office Suite"

Etiketa: Office Suite

Nëse keni pritur me pa durim se çfarë do ta karakterizon konferencën për media të Microsoft atëherë ja ku mund të lexoni rreth saj....

Steve Ballmar nga Microsoft do të jetë nikoqir i mbrëmjes të hënën (16 Korrik) e cila do të mbahet në San Francisco dhe është organizuar...

Flitet qe Microsoft do të sjellë një version të Office suite për IOS në treg, dhe pritet qe të mbërrij në nëntor. Sipas BGR news,...