Tuesday, 22 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Office Mobile"

Etiketa: Office Mobile

Pas shumë muajsh thashetheme, Microsoft sot ka lansuar zyrtarisht aplikacionin Office Mobile për iPhone. Nga tani është në dispozicion për shkarkim nepërmes iTunes për...

Ka një kohë që është përfolur se Microsoft do të përgatisë versionin e Office-it për pajisjet iOS dhe Android, edhe raportet e mëhershme qe thoshin...

Vendimi i Microsoft-it për të mbajtur aplikacionet e Office-it (Word, Excel, Access, etj.) larg nga iPad mund të jetë një mënyrë e mirë për...

Sipas portalit “The Verge” thuhet së Microsoft është duke përgatitur aplikacionin OfficeMobile për pajisjet Android dhe iOS që do të jenë gati nga fillim...