Sunday, 20 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Opera"

Etiketa: Opera

Opera ka njoftuar sot për lançimin e versionit të fundit të shfletuesit të tyre Opera 21 i cili nga tani është në dispozicion për...

Një lajm i mirë për përdoruesit / fansat e shfletuesit të internetit Opera. Nga tani ju mund të shkarkoni aplikacionin për Android drejtpërsëdrejti nga...

Opera ka lëshuar versionin e ri për shfletuesin (browser) e saj për desktop. Versioni 12.10 sjell shpejtësinë e njëjtë dhe disa përmirësime teknike, duke përfshirë përkrahjen për...

Facebook është duke u interesuar për ta blerë kompaninë Opera dhe ta kthej atë në shfletuesin e vet Facebook, gjithashtu për te mbajtur përdoruesit...