Monday, 21 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Oppo R9"

Etiketa: Oppo R9

Kompania Oppo në Kinë ka njoftuar për modelet e smartphone-ve të tyre të fundit Android, Oppo R9 dhe R9 Plus, të cilët posedojnë specifika gati të...