Monday, 21 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Optimus L"

Etiketa: Optimus L

LG zbuloi serine Optimus L II në “Mobile World Congress 2013” muajin e kaluar. Optimus L7 II dhe L3 II janë disa nga produktet...