Friday, 18 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "OS X 10.12"

Etiketa: OS X 10.12

Apple Siri aktualisht është në dispozicion për pajisjet iPhone dhe iPad, kurse tani sipas një raporti të fundit po flitet se Siri do të...