Wednesday, 23 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Parlamenti Evropian"

Etiketa: Parlamenti Evropian

Disa javë më parë Microsoft ka lancuar aplikacionin për mail-a Outlook. Aplikacioni është në dispozicion për platformat iOS dhe Android dhe duket të jetë goxha i...