Sunday, 20 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Perditsimi"

Etiketa: Perditsimi

Dje zyrtarisht Google lansoi sistemin operativ më të ri Android 4.4 KikKat dhe pa dyshim ky është një përditësim i madh për platformën më...